Интелигентна напълно автоматична вендинг машина за кафе -- JL500-2*BTCFB7C
JL500-2*BTCFB7C е интелигентна напълно автоматична вендинг машина за кафе. Той е популярен на свободния вендинг пазар. С него могат да се приготвят множество напитки, като прясно кафе, пресен чай и други видове напитки.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. е един от най-професионалните производители и доставчици на интелигентна напълно автоматична машина за кафе -- jl500-2*btcfb7c в Китай. Ако се интересувате от нашата интелигентна напълно автоматична машина за кафе -- jl500-2*btcfb7c, добре дошли да закупите качествената машина от нашата фабрика. Услугата на едро и персонализираната услуга също са налични.
Интелигентна напълно автоматична вендинг машина за кафе --JL500-2*BTCFB7C
JL500-2*BTCFB7C е интелигентна напълно автоматична вендинг машина за кафе. Той е популярен на свободния вендинг пазар. С него могат да се приготвят множество напитки, като прясно кафе, пресен чай и други видове напитки.
Потребителски интерфейс:
27" сензорен LCD дисплей
Двойна операционна система: Linux / Android
Поддържа 1080p екран и 1080p видео възпроизвеждане
Поддръжка на WIFI и 4G ключ за обратна комуникация.
Подробности за продукта:
| Електрическа мрежа | AC230v/50HZ |
| Максимална мощност | 2700W |
| Предпазител | 15A (Англия: 13A) |
| Размер | 1830 мм * 664 мм * 700 мм |
| Пакет | 2030mm*864mm*900mm |
| Входящо налягане на водата | 0,5 – 7 BAR |
| Бруто тегло | 150 кг макс |
| Влажност | 10%-90% |
| Проектиран живот | 125 000 кръга |
| Незабавна скорост на продукта | 20s (120ml) Скорост на еспресо кафе, 40s (30ml) |
| Гаранция | една година |
Той може да направи много напитки, за да отговори на различни нужди, като например:
Еспресо, американо, капучино, лате, мока, макиато, разтворимо кафе
Мляко, какао, какао
Топло мляко, млечен чай, топла вода
Портокалов сок, ябълков сок и др.
Допълнителна модулна система:
Водна помпена система;
4G модулна система;
Хладилна система.
Местоположение на приложението:
Тази свободно стояща машина за кафе се използва широко в търговски центрове, фитнес зали, училище, гара, летище, живописни места и др.


Нашите предимства:
Стабилно добро качество с конкурентна цена
Гъвкаво MOQ
OEM и ODM услуга
Бърза реакция
Добро след{0}}продажбено обслужване.

ЧЗВ:
1. Ще предоставите ли гаранция?
Да, ние предоставяме една година гаранция след получаване на машината от клиентите.
2. Колко вида напитки може да прави?
Може да прави повече от 20 вида напитки.
3. Къде е вашата фабрика?
Нашата фабрика е в Гуанджоу, Гуангдонг, Китай.
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Машина за незабавни млечни и протеинови шейкове JL25...
-

Лесен вендинг автомат за чай и кафе--JL500-ESFB8C-P
-

Автомат за монети/кредитни карти с еспресо/пресен ча...
-

Програмируеми еспресо офис кафемашини -- Jetinno JL2...
-

Еспресо прясно кафе чай Напълно автоматична вендинг ...
-

Настолна най-добра автоматична кафе машина -- JLTT-E...





