Програмируеми кафемашини за еспресо - JetinnoES3C
Програмируеми кафемашини за еспресо Кафе - JetinnoES3C, най-добре класифицираните кафемашини / машина, която е идеално задоволителна с пазара HORECA, OCS С 7-инчов дисплей, който отговаря на високите технологии, лесен за промяна рецепта, цена и т.н.
Ако се интересувате от нашите програмируеми еспресо Кафе машина - JetinnoES3C, добре дошли да закупите качествена машина с нашите професионални производители в Китай. Услугите на едро и персонализираната услуга също са на разположение.
Програмируеми кафемашини за еспресо - JetinnoES3C
JLTT-ES3C Основни характеристики:
2 моментални контейнери;
1 кафемашина (произведена в Швейцария);
1 бира за кафе;
1 високоскоростни миксери (произведени в Швейцария);
7 "сензорен дисплей (изключително улеснен за работа);
6 вида напитки са опции най-много;
Операционен софтуер (разработен от Jetinno);
JLTT-ES3C модулна система Опция:
Контейнер за захар на вратата;
Система за водна помпа;
4G модулна система;
Платежна система (произведена според валутната система на различните държави);
Хладилна система;
JLTT-ES3C Нормална информация Спецификация:
| Захранване на мрежата | AC230v / 50Hz |
| Максимална мощност | 2700W |
| предпазител | 15А (Англия: 13А) |
| размер | 700 мм * 420 мм * 450 мм |
| Пакет | 890 милиметра * 670mm * 670mm |
| Входящо налягане на водата | 0,5 - 7 бара |
| Брутно тегло | 70 кг макс |
| Дизайн живот | 125000 кръга |
| Незабавна скорост на продукта | 20s (120ml) Еспресо кафе скорост, 40s (30ml) |
| гаранция | Една година |
| влажност | 10% -90% |
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

27-инчов сензорен екран за напитки с вендинг машина ...
-

Еспресо кафе машина на достъпна цена -- JL500-ESBTCFB8C
-

Автоматична машина за кафе еспресо кафе - Fresh Brew...
-

Автоматична еспресо машина за капучино -- JLTT-ES4C
-

Свеж варя листен чай напълно автоматична машина -- J...
-

Instant кафе машина машина напълно автоматичен - JLT...



