Автомат за монети/кредитни карти с еспресо/пресен чай/разтворима напитка -- JL500-ESFB8C
JL500-ESFB8C е стояща вендинг машина, която може да продава еспресо, пресен чай и разтворими напитки и др.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. е един от най-професионалните производители и доставчици на вендинг машина за монети/кредитни карти с еспресо/пресен чай/разтворима напитка -- jl500-esfb8c в Китай. Ако се интересувате от нашата вендинг машина за монети/кредитни карти с еспресо/пресен чай/разтворима напитка -- jl500-esfb8c, добре дошли да закупите качествената машина от нашата фабрика. Услугата на едро и персонализираната услуга също са налични.
Автомат за монети/кредитни карти с еспресо/пресен чай/разтворима напитка --JL500-ESFB8C
JL500-ESFB8C е стояща кафемашина, която е авангарден-артикул на вендинг пазара, революционизира традиционните и иновативни хибриди. Тя е бърза при-приготвяне на напитки, ефективно автоматично-почистване без замърсявания, система за автоматична продажба, всички тези атрибути притежават страхотна репутация на пазара.
Основни характеристики:
Лесно управление със сензорен бутон
Поддържа 1080p екран и 1080p видео възпроизвеждане
Поддръжка на WIFI и 4G ключ за обратна комуникация.
Подробности за продукта:
| Електрическа мрежа | AC230v/50HZ |
| Максимална мощност | 2700W |
| Предпазител | 15A (Англия: 13A) |
| Размер | 1830 мм * 664 мм * 700 мм |
| Пакет | 2030мм*864мм*900мм |
| Входящо налягане на водата | 0,5 – 7 BAR |
| Влажност | 10%-90% |
| Проектиран живот | 125 000 кръга |
| Незабавна скорост на продукта | 25s (120ml) Скорост на еспресо кафе, 45s (30ml) |
| Гаранция | Една година |
| Сертификат | CE и сертификат за безопасност на храните |
JL500-ESFB8C Модулна система по избор:
Водна помпена система;
4G модулна система;
Хладилна система.
JL500-ESFB8C Меню за напитки:
американо; Разтворимо кафе; Инстантно капучино; Топло мляко; Горещ шоколад;Шоколадово мляко;Лате;Какао;Дълго кафе;
Двойно дълго кафе; разтворим чай; чай с мляко; еспресо и др.
Сценарий на приложение:
Фитнес център, фитнес зала, търговски център, живописни места, училище, летище, гара и др.


Нашето-следпродажбено обслужване
Имаме повече от 60 служители в нашия-екип за следпродажбено обслужване и можем да осигурим добро след-продажбено обслужване. Jetinno предоставя една година гаранция за цялата машина. Нещо повече, ако е необходимо, ще бъде осигурено обучение за продукта и поддръжката.
Защо да изберете нас?
Добро качество и конкурентна цена.
Добро след{0}}продажбено обслужване.
Гъвкаво MOQ.
С дългогодишен опит в автоматите за кафе.

Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Машина за незабавни млечни и протеинови шейкове JL25...
-

Лесен вендинг автомат за чай и кафе--JL500-ESFB8C-P
-

Търговска вендинг машина за кафе JL500-ESFB7C-P
-

Професионална напълно автоматична кафе машина за есп...
-

Bean купа прясно кафе пресни Brew чай машина - JLTT-...
-

Автомат за еспресо кафе капучино -- JL500-ESBTCFB8C-P





