Настолна най-добра автоматична кафе машина -- JLTT-ESBTCFB4C
JLTT-ESBTCFB4C е новоразработена настолна търговска кафе машина. Осигурява повече различни вкусове на кафе напитки. И двете имат еспресо кафе от зърно до чаша и прясно кафе от зърно до чаша.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. е един от най-професионалните производители и доставчици на настолна най-добра автоматична кафе машина -- jltt-esbtcfb4c в Китай. Ако се интересувате от нашата най-добра автоматична кафе машина за маса -- jltt-esbtcfb4c, добре дошли да закупите качествената машина от нашата фабрика. Услугата на едро и персонализираната услуга също са налични.
Настолна най-добра автоматична кафе машина -- JLTT-ESBTCFB4C
Jetinno JLTT-ESBTCFB4C е новоразработена настолна търговска кафе машина. Осигурява повече различни вкусове на кафе напитки. И двете имат еспресо кафе от зърно до чаша и прясно кафе от зърно до чаша. Повече избор, машина от висок клас!
Основни характеристики:
Лесен за работа със сензорен бутон
7 инчов сензорен екран
Моден дизайн.
Подробности за продукта:
| Електрическа мрежа | AC230v/50HZ |
| Максимална мощност | 2700W |
| Предпазител | 15A (Англия: 13A) |
| Размер | 700 мм * 420 мм * 450 мм |
| Пакет | 890мм*670мм*670мм |
| Входящо налягане на водата | 0,5 – 7 BAR |
| Влажност | 10%-90% |
| Проектиран живот | 125 000 кръга |
| Незабавна скорост на продукта | 25s (120ml) Скорост на еспресо кафе, 45s (30ml) |
| Гаранция | Една година |
| Бруто тегло | 50 кг макс |
Защо да изберете Jetinno:
1. Собствен патентован модул за приготвяне на еспресо, дозировка от 0~14 грама, никога неизправност, нулево замърсяване (няма нужда да се вади за нормално почистване) и перфектен крем за еспресо.
2. Swiss Grinder, дълъг живот, стабилен.
3. Хидравлична система: котел високо налягане + зъбна помпа + фитинг от Италия + вентил от Германия.
4. Удобен за потребителя CUI / OUI, IPD дизайнер / редактор на менюта, лесна за редактиране конфигурация на машината и производствена конфигурация.
5. Сравнете машини, произведени в Европа, цената на нашите машини е с 30% до 40% по-ниска.
Сценарий за приложение:
Магазини, барове, кафенета, ВИП салони, офиси и др.

Сертификати:
CE, ROHS, CB, CQC, всички части в контакт с храна отговарят на стандарта LFGB.

За нас
Jetinno основава през 2013 г., но преди това всички членове на учредителния екип са работили в добре известна немска търговска компания за кафемашини в продължение на близо 10 години. Те са натрупали богат опит в научноизследователската и развойна дейност и пазарни познания в разработването на машини, отговарящи на търсенето в световен мащаб.
Предоставяме една година гаранция от датата на получаване на машината от клиентите. В Jetinno има повече от 60 служители в екипа за-продажбено обслужване и може да се осигури бърза реакция и добро обслужване. Можем също да осигурим обучение за продукти и поддръжка с нашите клиенти.

Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Услуга за продажба на кафе за търговско оборудване -...
-

Интелигентна напълно автоматична вендинг машина за к...
-

Достъпна вендинг машина за еспресо кафе - JL500-ESBT...
-

Протеинов шейк на прах, автомат за смесване на енерг...
-

Bean купа прясно кафе пресни Brew чай машина - JLTT-...
-

Най-добра вендинг машина за кафе с двоен вкус еспрес...




