Вендинг машина за кафе на зърна --JL500-2*BTCFB8C
JL500-2*BTCFB8C е стояща търговска вендинг машина за кафе с 10.1 сензорен екран и 27" LCD дисплей. Тази кафе машина включва машина за приготвяне на еспресо и машина за пресен чай и можете да се насладите на перфектни напитки от тази машина.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. е един от най-професионалните производители и доставчици на вендинг машина за кафе на зърна --jl500-2*btcfb8c в Китай. Ако се интересувате от нашата вендинг машина за кафе на зърна --jl500-2*btcfb8c, добре дошли да закупите качествената машина от нашата фабрика. Услугата на едро и персонализираната услуга също са налични.
Автомат за кафе на зърна --JL500-2*BTCFB8C
JL500-2*BTCFB8C е стояща търговска вендинг машина за кафе с 10.1 сензорен екран и 27" LCD дисплей. Тази кафе машина включва машина за приготвяне на еспресо и машина за пресен чай и можете да се насладите на перфектни напитки от тази машина.
Основни характеристики:
Лесен за почистване
Дозировка 0-14g е приемлива за варене
Високоскоростен миксер (регулируема скорост)
Приготвяне на пресен чай
Подробности за продукта
| Електрическа мрежа | AC230v/50HZ |
| Максимална мощност | 2700W |
| Предпазител | 15A (Англия: 13A) |
| Размер | 1830 мм * 664 мм * 700 мм |
| Пакет | 2030mm*864mm*900mm |
| Входящо налягане на водата | 0,5 – 7 BAR |
| Бруто тегло | 150 кг макс |
| Влажност | 10%-90% |
| Проектиран живот | 125 000 кръга |
| Незабавна скорост на продукта | 25s (120ml) Скорост на еспресо кафе, 45s (30ml) |
| Гаранция | Една година |

Причината за избора на Jetinno?
1: Стабилно качество на машината и вкуса на напитката (въздушното прекъсване подобрява качеството на водата)
2: Атрактивен както във външния вид на машината, така и във вкуса на напитката (27" сензорен панел и реклама)
3: Разнообразни видове напитки
4: По-добра цена
Къде да поставите машината Jetinno?
Болница, кафене, ресторант, бар, офис сграда, училище, голяма фабрика, автогара/гара, летище и др.


Сертификати:
Нашите продукти имат CE, CQC, CB, ROHS, всички части в контакт с храна отговарят на стандарта LFGB, патенти от страната и чужбина.

ЧЗВ:
1.Какво е MOQ?
Ние предлагаме гъвкаво MOQ в подкрепа на клиентите и клиентите могат да закупят проба за тестване преди групова поръчка.
3. Вие сте търговска компания или производител?
Нашият Jetinno е един от водещите професионални производители на кафе машини с дългогодишен опит в Китай.
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

JL500-IN7C Стояща вендинг машина с топли и студени н...
-

Професионална вендинг машина за еспресо кафе -- JL50...
-

Услуга за продажба на кафе за търговско оборудване -...
-

Интелигентна напълно автоматична вендинг машина за к...
-

Програмируеми еспресо офис кафемашини -- Jetinno JL2...
-

Напълно автоматична машина за разтворимо кафе Кафема...




