
Настолен автоматичен автоматичен автоматичен автоматичен автоматичен автомат
Jetinno JLTT-FB5C-P машина за свеж чай е перфектно решение за нуждите на чай от прясно варене на пазара на HORECA. Използва се за хотели, ресторанти, фабрики, офиси, заседателни зали и кафенета. В него са включени главно една машина за пресен чай, 4 контейнера за миг, 2 миксера с високо разпространение.
Настолен автоматичен автоматичен автоматичен автоматичен автоматичен вендинг 14-инчов JLTT-FB5C-P
Jetinno JLTT-FB5C-P Машина за приготвяне на чай е перфектно решение за нуждите на чай от прясно варене на пазара на HORECA. Използва сеза хотел, ресторант, фабрика, офис, конферентна зала и магазини за кафенета. В него са включени главно една машина за пресен чай, 4 контейнера за миг, 2 миксера с високо разпространение. Тази настолна машина за чай е добър избор за аутматична машина за продажба в офиси и магазини.

Основните функции:
4инсталационни контейнери;
1 Чайник;
2 високоскоростни смесители (произведени в Швейцария);
14 ”сензорен дисплей (много улеснява работата);
12 вида напитка са най-добри варианти;
Операционен софтуер (разработен от Jetinno);
Автоматична система за почистване
Система за уеб управление
Повече от 10 напитки
| Електрическа мрежа | AC230v / 50Hz |
| Максимална мощност | 2700W |
| предпазител | 15A (GB: 13A) |
| размер | 700мм * 420мм * 450мм |
| Пакет | 890mm * * 670милиметра 670милиметра |
| Налягане на водата на входа | 0,5 - 7 БАР |
| Брутно тегло | 70 кг макс |
| Продължителност на проектирането | 125000 кръга |
| Незабавна скорост на продукта | 20s (120ml) скорост на кафе на еспресо, 40s (30ml) |
| гаранция | Една година |
| влажност | 10%-90% |
Предлага се за промяна на картинки на фон, лого и напитки по всяко време само с компютър и флаш устройство

С облачния сървър на Jetinno можете да проверявате данните за продажбите и състоянието на машината на компютъра или мобилния си телефон по всяко време

страница на телефона



По желание:
Водна помпа
Основен кабинет.
Пресен пивовар:
Произведено в Швейцария
Предлага се за чай с пресни листа
Лесно за почистване.
Местоположение на приложението:
Използва се за хотели, ресторант, фабрика, офис, конферентна зала и магазини за кафене и др.

Нашите предимства:
Бързо време за водене
Гъвкав MOQ
Добро следпродажбено обслужване и техническа поддръжка
Силен R&усилвател; D
OEM&усилвател; ODM услуга.
Търговско дружество
Jetinno е открит през 2013 г. Преди това всички членове в учредителния екип работеха в известна немска търговска компания за кафе машини в продължение на почти 10 години. Те бяха натрупали богат R&усилвател; D опит и пазарни познания в разработването на машини, отговарящи на търсене в световен мащаб. За да станете номер 1 на кафе оборудване и цялостно решение на доставчика е целта на Jetinno. Jetinno представя R&усилвател; D модел на IOT + Платформа + Технология и се ангажира да произвежда кафе оборудване от световна класа, създавайки достъп до очарование на технологиите и иновациите за повече хора, подобрявайки качеството на повече хора' s живота.
ЧЗВ:
1. Колко вида напитки може да направи?
В него могат да се правят повече от 10 вида напитки.
2. Каква 39 е гаранцията?
Ние предоставяме една година гаранция.
3. Можем ли да персонализираме дизайна на страницата за вендинг?
Да, можем да предоставим услуга за персонализиране.
Популярни тагове: Настолна машина Вендинг машина за автоматична автоматична машина за производство на чай, Най-добрата домашна кафемашина, Автомат за пресен чай, Автомат за топли напитки, Умна кафемашина, Чайник, Машина за приготвяне на чай
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Свеж варя листен чай напълно автоматична машина -- J...
-

Търговска вендинг машина за пресен чай и кафе машина...
-

Автоматична вендинг машина за прясно кафе и чай -- ...
-

Автомат за продажба на прясно кафе и чай на маса
-

Настолна мини автомат за кафе
-

Espresso Coffee Vending Machine машина за кафе напит...

