Свеж варя листен чай напълно автоматична машина -- JLTT-FB5C-P
Jetinno JLTT-FB5C-P фреш чай машина е перфектно решение за HORECA пазар пресни варя чай изисквания. Използва се за хотелски, ресторант, фабрика, офис, заседателна зала, и магазини за кафетерия. Той включва главно един пресен чай пивовар,4 мигновени контейнери, 2 високи шприирани миксери.
Свеж варя листен чай напълно автоматична машина -- JLTT-FB5C-P
Jetinno JLTT-FB5C-P фреш чай машина е перфектно решение за HORECA пазар пресни варя чай изисквания. Използва се за хотелски, ресторант, фабрика, офис, заседателна зала, и магазини за кафетерия. Той включва главно един пресен чай пивовар,4 мигновени контейнери, 2 високи шприирани миксери.
Основни характеристики:
4 мигновени контейнера;
1 Чай пивовар;
2 Високоскоростни миксери(изработени в швейцария);
14"сензорен екран дисплей(силно улесняване на работа);
12 вида напитки са опции най-много;
Софтуер за работа(разработен от Jetinno);
Детайл на продукта:
| Пауър Майн | AC230v/50HZ |
| Максимална мощност | 2700W |
| Предпазител | 15А (Англия: 13A) |
| Големина | 700мм *420мм * 450мм |
| Пакет | 890мм*670мм*670мм |
| Налягане на входа на водата | 0.5 – 7 BAR |
| Брутно тегло | 70кг макс |
| Дизайн живот педя | 125000 кръга |
| Моментна скорост на продукта | 20s (120ml) Скорост на кафе еспресо, 40s (30ml) |
| Гаранция | Една година |
| Влажност | 10%-90% |
Факултативен:
4G модул
Водна помпа
Базов кабинет.
Фреш Чай Пивовар:
Произведено в Швейцария
Подходящ за пресен листен чай
Лесно за Почистване.
Местоположение на приложението:
Използва се за хотелски, ресторант, фабрика, офис, заседателна зала, и магазини за кафенета и др.

Нашите Предимства:
Бързо време за олово
Гъвкав MOQ
Добро следпродажбено обслужване и техническа поддръжка
Силна R&D
OEM & ODM услуга.
Изложби:

ЧЗВ:
1. Колко вида напитки може да направи?
Може да направи повече от 10 вида напитки.
2. Каква е гаранцията?
Предоставяме една година гаранция.
3. Можем ли да персонализираме CUI?
Да, можем да осигурим услуга за персонализиране.
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Машина за незабавни млечни и протеинови шейкове JL25...
-

Машина за приготвяне на еспресо капучино--JL500-2*ES...
-

Услуга за продажба на кафе за търговско оборудване -...
-

Автоматична машина за еспресо капучино -- JLTT-ES4C
-

Напълно автоматична машина за разтворимо кафе Кафема...
-

Автомат за еспресо кафе капучино -- JL500-ESBTCFB8C-P




