Кафе машина за фреш с чаша на зърна -- JLTT-BTCFB3C
Машината за прясно кафе JLTT-BTCFB3C е специално проектирана за пазара на Ho.Re.Ca. Тази кафемашина включва кафемелачка, машина за приготвяне на пресен чай, машина за приготвяне на еспресо и хидравлична система и др.
Кафе машина за фреш с чаша на зърна -- JLTT-BTCFB3C
Машината за прясно кафе JLTT-BTCFB3C е предназначена за пазара на Ho.Re.Ca. Това е горещо продавано кафе машина на пазара поради своите рентабилни и добър вкус качества на напитки. Можете да се насладите на перфектни напитки от тази кафемашина.
Основните функции:
мелница за кафе машина (Произведена в Швейцария);
пивовар на чай (патент на Jetinno, силно препоръчвам);
7" сензорен дисплей (много улеснен за работа);
Операционен софтуер (разработен от Jetinno);
Повече от 10 вида напитки за избор.
Подробности за продукта:
| Захранваща мрежа | AC230v/50HZ |
| Максимална мощност | 2700W |
| Предпазител | 15A (Англия: 13A) |
| Големина | 700 мм * 420 мм * 450 мм |
| Пакет | 890 мм * 670 мм * 670 мм |
| Входящо налягане на водата | 0.5 – 7 BAR |
| Брутно тегло | 50 кг макс |
| влажност | 10 процента -90 процента |
| Проектна продължителност на живота | 125 000 кръга |
| Незабавна скорост на продукта | 25s (120ml) Скорост на кафе Espresso, 45s (30ml) |
| Гаранция | Една година |
Допълнителни модули:
4G, водна помпа, основен шкаф и др.
Brewer Fresh Tea Brewer
Произведено в Швейцария
Подходящ за чай от пресни листа
Лесно за почистване.
Пивоварна за еспресо
Jetinno International Патентован
2 бр. 24V DC мотори, максимален общ ток 5A
1 бр. PTC нагревател е опция за загряване на камерата за варене
Дозировка: 0~14 грама смляно кафе.
Мелничка
Произведено в Швейцария
EMH64 Професионална версия
Плосък стоманен диск (диаметър 64 мм)
Продължителност на живота: 750,000 порции
Откриваем празен боб.

Сертификат

Изложби:

ЧЗВ
1. Какъв вид софтуер използва машината?
Може да поддържа Linux и Android.
2. Къде се намира фабриката?
Нашата фабрика се намира в град Гуанджоу, провинция Гуандун, Китай.
3. Каква е гаранцията?
Ние предоставяме една година гаранция.
4.Можете да направите персонализиране?
Да, можем да предоставим персонализирани услуги, за да отговорим на различни нужди.
Нашата услуга
Нашият Jetinno предоставя една година гаранция от датата на получаване на машината от клиентите. Освен това предоставяме техническа поддръжка и обучение за поддръжка на продукти. В нашия екип за следпродажбено обслужване има повече от 60 служители.
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

JL500-IN7C Стояща вендинг машина с топли и студени н...
-

JL500 Прясно кафе и чай
-

Автоматична машина за прясно приготвяне на кафе еспр...
-

Многофункционален диспенсър за напитки Автомат за ра...
-

Търговска вендинг машина за пресен чай и кафе машина...
-

Автомат за еспресо кафе капучино -- JL500-ESBTCFB8C-P




